Facebook
O Nas | Innocence
18015
page-template-default,page,page-id-18015,bridge-core-1.0.6,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

O Nas

Poznaj Nas bliżej…

Przygotowalismy to miejsce dla Ciebie, gdzie w wyjątkowej i kameralnej atmosferze uwolnisz ciało od stresu, poprawisz swój wygląd i zadbasz o zdrowie. Przyjdź i poddaj się chwili i niech ona trwa tylko moment, a może godzinę, dwie…

 

Bądź sobą! Bądź otwarty! Bądź wypoczęty!

 

Zaufaliśmy kosmetyce holistycznej. Zaprosiliśmy do współpracy specjalistów z zakresu pielęgnacji twarzy, ciała, pasjonatów Jogi, ekspertów od sauny i wybitnych terapeutów, wszystko po to, aby stworzyć miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie i poczuje się dobrze… Pozwól sobie poczuć się dobrze!

 

Zapraszamy. Zespół Innocence

Zespół

Paulina Machaj

Terapeuta / masażysta

Z wykształcenia jestem fizjoterapeutką, ale swoją pasję i zawodową drogę odnalazłam w tej metodzie fizjoterapii, która dotykiem niesie ulgę ciału i duszy.

 

Praca masażystki daje mi dużo radości, zwłaszcza gdy swoim zaangażowaniem udaje mi się wzbudzić uśmiech i radość.

 

Regularnie uczestniczę w szkoleniach podnoszących moje kwalifikacje zawodowe.

 

Steve Jobs powiedział: “Praca wypełnia wielką część Twojego życia, a jedynym sposobem żeby być naprawdę zadowolonym, jest robić to co uważasz za świetną robotę. Jedynym sposobem żeby robić świetną robotę, jest kochać to co robisz.” Ja zdecydowanie mogę powiedzieć, że kocham to co robię!

 

W Innocence Spa wykonuję głównie masaże i rytuały oraz refleksoterapię stóp, hawajski masaz Lomi Lomi Nui, czy terapię Bars.

 

Prywatnie jestem żoną i mamą Julki, z którą uwielbiam wędrować po górach. Kocham książki, bo kto czyta ten żyje podwójnie. Cechuje mnie empatia oraz chęć dzielenia się pozytywną energią!

Justyna Ignasiak

Terapeuta / masażysta

Justyna Tomaś

Recepcjonistka

Młoda, pogodna, zawsze uśmiechnięta i pełna energii, a jednak już posiadam doświadczenie w dziale obsługi klienta.

 

Mam za sobą szkolenia jak pracować z klientem, m.in “Mistrz recepcji” prowadzony przez Martę Fiłoń – trenera biznesu spa & beauty.

 

Doskonale odnajduje się w pracy, w której otwartość na potrzeby drugiej osoby jest priorytetem.

 

Zawodowo zajmuję się wizażem/sztuką makijażu. (Jestem wdzięczna, że w życiu mogę robić to co naprawdę kocham, co mnie interesuje i w czym się spełniam!)

 

Prywatnie moją pasją są prace DIY – Zrób to sam, moda i uroda, jak również aranżacja wnętrz. W tym kierunku ukończyłam roczną szkołę dekorowania wnętrz. (Lubię ładne, estetyczne, nowoczesne wnętrza, lecz ze smakiem domowego ciepła.)

 

Poza pracą i pasją makijażu lubię dobry film, dobry obiadek i ciepły kocyk… oczywiście nie zapominając o rodzinie i znajomych. (Jestem typem domatora, choć staram się nad tym pracować).