Facebook
Bon podarunkowy| Innocence Wellness & Spa Gniewomirowice
17800
page-template-default,page,page-id-17800,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Brak pomysłu na prezent? Podaruj najbliższej osobie czas dla siebie w Innocence. To prezent, który przenosi do krainy piękna, relaksu i spokoju, a czas się zatrzymuje. Zamów bon podarunkowy, który może być zamieniony na dowolny zabieg, rytuał, voucher na masaż czy pobyt relaksacyjny w saunarium.

KUP ONLINE

 

●  ILE KOSZTUJE BON PODARUNKOWY?

To Ty decydujesz o wartości vouchera. Bon podarunkowy może opiewać na dowolną kwotę lub konkretny zabieg.

 

●  JAK DZIAŁA BON PODARUNKOWY?

Kupujesz bon podarunkowy o wybranej przez siebie wartości i przekazujesz go innej osobie w prezencie. W przypadku bonu kwotowego osoba obdarowana ma całkowitą swobodę w wyborze usług i zabiegów w ramach kwoty, na którą opiewa prezent. Dzięki temu może wybrać dokładnie taki rodzaj relaksu, jakiego najbardziej potrzebuje. Karta podarunkowa jest ważna 3 miesiące od daty zakupu.

 

●  DLACZEGO TO WYJĄTKOWY POMYSŁ NA PREZENT?

W Innocence gwarantujemy usługi na wysokim poziomie w kameralnej atmosferze i magicznym otoczeniu. Znajdą tutaj Państwo strefę spa oferującą zabiegi na twarz i ciało, masaże i rytuały naszej przewodniej włoskiej marki [comfort zone]. Miłośnicy saunowania znajdą w strefie wellness łaźnię parową, a także saunę suchą, w której odbywa się specjalna ceremonia naparzania, tzw. aufguss. Dodatkowo posiadamy strefę redukcji stresu, która wzbogacona została np.: o zajęcia Jogi, terapię dźwiękiem (kamertony) lub Hawajski masaż Lomi Lomi Nui, a także refleksoterapię stóp oraz sesję Bars. Nowością w tej strefie jest gimnastyka słowiańska.

 

●  JAK KUPIĆ?

 

Jeśli skorzystasz z opcji zakupu online to bon zostanie przez nas przygotowany w wersji elektronicznej i prześlemy Ci go na maila, po wcześniejszym okazaniu potwierdzenia wykonania płatności.

 

Uwaga! Bony podarunkowe ważne są 3 miesiące od daty zakupu i po upływie tego terminu nie będą realizowane.

bon upominkowy w Innocence Spa Legnica zrobić prezent
BON-PREZENTOWY-online

●  DOSTĘPNE FORMY PŁATNOŚCI:

  • gotówka / karta – na miejscu w recepcji lub przelew na wskazane niżej konto:

 

Innocence Spa
Andrzej Senyszyn

nr konta: 33 1020 3017 0000 2402 0477 8686