Facebook
Nowości: Rytuały Spa | Innocence Spa Gniewomirowice
19925
page-template-default,page,page-id-19925,page-child,parent-pageid-19916,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
Podróże dookoła świata z Saint-Malo

Sycylia, Japonia, Skandynawia

 

We współpracy z francuską marką Saint-Malo, zabierzemy Cię w niezapomniane pielęgnacyjne podróże w najdalsze zakątki świata do Sycylii, Japonii i Skandynawii.

  • Na włoskiej wyspie poznasz działanie pyłu wulkanicznego, który pochodzi z nadal aktywnego wulkanu Etna.
  • Kraj kwitnącej wiśni otuli Cię bawełną i zaprosi na filiżankę zielonej herbaty.
  • Podróż w głąb Morza Bałtyckiego pozwoli poznać leczniczą moc bursztynu, a wyciągi z różeńca górskiego (łac. Rhodiola rosea) czy rokitnika zwyczajnego (Hippophae rhamnoides L.) wzmocnią odporność i zregenerują ciało.

Włoska marka [comfort zone] zabierze Cię w podróż do Włoch, a dokładniej do Parmy, gdzie wszystko się zaczęło. Ich propozycją jest wyprawa w krainę esencji i wspaniałych aromatów.

  • Tranquillity – wyciszy i uspokoi
  • Olej amarantusowy odżywi, zaś olej różany gwarantuje miękkość skóry
  • trimoist zapewni źródło nawilżenia.

Hawaje i Himalaje

 

Jako Innocence Spa przygotowaliśmy również autorskie podróże na Hawaje czy w Himalaje

   • Słońce, wiatr, muzyka… Hawajski masaż Lomi Lomi Nui to kwintesensja relaksu nie tylko dla ciała. Jednoczy umysł i ciało, co daje poczucie niezwykłej błogości, łagodzi niepokój, pozwala skupiać się na tym, co pozytywne. Masaż w rytm Aloha hawaii otuli Cię swoim wyjątkowym wykonaniem i pozwoli wyruszyć w daleką podróż.

   

   • Himalaje zaś pozwolą poznać dobroczynne działanie kostek soli himalajskiej na skórę i organizm. Relaksacyjny masaż wyeliminuje toksyny i zregeneruje Twoją skórę oraz oczyści organizm i poprawi krążenie krwi. Peeling solny pozwoli odczuć natychmiastową lekkość, świeżość i rozluźnienie mięśni.

Daj się zaskoczyć zapachem, odczuciami i efektem Naszych rytuałów spa. Jeśli chcesz wrócić do tych miejsc albo poznać je na nowo, to wyrusz z Nami w podróż marzeń!

Ceny rytuałów: od 220zł do 350zł

Czas pobytu: od 1h do 2h

Terminy: indywidualnie dopasowane

Więcej na temat RYTUAŁÓW SPA, inspirowanych podróżami znajdziesz tutaj.

 

Do zobaczenia, Innocence 💚 #bliżejniżmyślisz