Facebook
Thermes Marins de Saint-Malo
20094
page-template-default,page,page-id-20094,bridge-core-1.0.6,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
SAINT-MALO - francuska marka, na której pracujemy

Francuska marka Saint Malo stworzona została w 2006 roku przez Grupę Thermes Marins de Saint Malo, właściciela sieci luksusowych hoteli, centrum Thalasso-terapii oraz pól golfowych, zlokalizowanych na Półwyspie Bretońskim nad Oceanem Atlantyckim. Doświadczenie firmy w branży sięga pięćdziesięciu lat.

 

Jej filozofia polega na zapewnieniu klientom spektakularnych efektów poprzez kosmetyki, które zawierają wyjątkowe składniki takie, jak wyciąg z ostryg, solanki i borowiny, wodę morską i termalną, kolagen morski, minerały i pierwiastki śladowe, cenne wyciągi roślinne, bogactwo alg, olejki eteryczne. Produkty sygnowane marką Saint-Malo są bezpieczne, nie zawierają parabenów, fenoksyetanolu, lilialu, lyralu, nie były nigdy testowane na zwierzętach. Ponadto dają przyjemność stosowania, poczucie posiadania i stosowania luksusu, są atrakcyjne cenowo, biorąc pod uwagę ich jakość.

Saint-Malo współpracuje z 5 laboratoriami. Daje to możliwość tworzenia specjalistycznych i unikalnych produktów przy pełnej kontroli jakości. Partnerem jest Centrum Morskie w Bretanii, które bada składniki aktywne oraz reguluje ingerencje w środowisko morskie, kontrolując ilość pozyskiwanych alg.

 

Ważnym elementem metody Saint-Malo jest pełne skupienie na doznaniach klienta. Zabiegi na ciało takie jak masaże i rytuały twarzy i ciała gwarantują, oprócz efektywnego zabiegu kosmetycznego, pełne odprężenie i doznanie komfortu. Wartością dodaną są zapachy olejków eterycznych z ziół (rozmaryn, szałwia) i orientalnych kwiatów (palisander, ylang-ylang, ravensara, hibiskus). We współpracy z Saint-Malo Innocence Wellness & Spa proponuje rytuały SPA, które są swoistymi podróżami w najpiękniejsze miejsca na ziemi.

 

    • SYCYLIA – rytuał oczyszczająco-regenerujący
    • JAPONIA – nawilżająco-relaksujący
    • SKANDYNAWIA – anti-aging