Facebook
Kamertony terapia dźwiękiem w Innocence Spa Gniewomirowice
15887
page-template-default,page,page-id-15887,page-child,parent-pageid-18335,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Kamertony

Terapia dźwiękami
terapia dzwiekiem kamertonow w innocence spa legnica

Dlaczego kamertony?

Człowiek i świat, w którym żyjemy, jest zbiorem ukształtowanych dźwięków i wibracji. Fakt, że jesteśmy dźwiękiem, wibracją, muzyką rodzi ważne dla nas konsekwencje. Wiemy, że każdą falę dźwiękową można wzmocnić lub osłabić. Można zmienić jej charakterystykę w dowolny sposób przy pomocy innej, wystarczająco silnej wibracji rozchodzącej się w postaci dźwięku i znajdującej się w tej samej przestrzeni. Wszystkie dźwięki zatem też na nas oddziałują.

 

Kamertony wytwarzając wibracje o określonej częstotliwości, na przykład komórek wątroby czy nadnerczy, pobudzają określone narządy do rozpoczęcia procesu autoregeneracji. Przypominają im właściwy zakres wibracji, charakterystyczny dla zdrowego narządu. Kiedy narząd ma zaburzoną pracę, wibruje zbyt wysoko lub zbyt nisko – może być chory. Tylko zdrowy narząd wibruje z określoną, jemu właściwą częstotliwością. Tak samo dzieje się w przypadku biopierwiastków – może być ich za mało lub za dużo w organizmie. Zapotrzebowanie na określone biopierwiastki, to w istocie zapotrzebowanie na określone częstotliwości.

 

Podczas grania na kamertonach mających częstotliwość np. żelaza czy magnezu, uruchamiamy w organizmie złożony proces, mający na celu przywrócenie takiego funkcjonowania wszystkich organów i mechanizmów, odpowiedzialnych za stan i proporcje wibracji żelaza czy magnezu, aby były odpowiednie dla danej osoby. W ten sposób organizm jest stymulowany do odpowiedniej pracy, do samouzdrawiania. Jest to zupełnie inny mechanizm niż dostarczanie biopierwiastków w postaci preparatów farmakologicznych.

kamertony-terapia dźwiękami

Jakie korzyści?

 

  • regeneracja kręgosłupa i stawów
  • masaż wibracyjny mięśni – relaksuje i odpręża
  • akupresura poszczególnych części ciała
  • harmonizacja funkcjonowania organizmu
  • oczyszczanie i regulacja poszczególnych narządów i organów
  • uzdrawianie stanów alergicznych i innych przypadłości

Terminy zabiegów z kamertonami ustalane są indywidualnie, w zależności od dostępności terapeuty. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt pod nr 537 006 006,  e-mail: info@innocencespa.pl lub przez Nasze media społecznościowe

150zł / 60min