Facebook
Hawajski masaż | Innocence Wellness & Spa Gniewomirowice
16132
page-template-default,page,page-id-16132,page-child,parent-pageid-18335,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Masaż Lomi Lomi Nui

Hawajski masaż Lomi Lomi Nui
hawajski masaż

Krótki rys:

 

Wywodzi się z wysp hawajskich. Jego nazwa oznacza dosłownie aksamitny dotyk miękką łapą zadowolonego kota. Dawniej wykonywany był głównie w szczególnych momentach np. przed wejściem w nowy etap życia. Masaż lomi lomi miał także zaspokajać potrzebę dotyku oraz okazać osobie masowanej akceptację, szacunek, wsparcie i życzliwość. Dlatego nazywano go również masażem troskliwych (kochających) rąk.

 

Lomi Lomi Nui to masaż mający charakter holistycznego rytuału jednoczącego umysł i ciało. Daje poczucie niezwykłej błogości, łagodzi niepokój, pozwala skupiać się na tym co pozytywne. Rozgrzewa mięśnie, zmniejszając ich napięcie. Poprawia ruchomość stawów, przynosi ulgę w różnego rodzaju bólach. Wyjątkowość podkreśla fakt, iż zawsze wykonuje się go w intencji osoby masowanej. Lomi Lomi Nui to masaż twarzy i całego ciała z wyłączeniem stref intymnych, które są przykryte ręcznikiem. Wykonywany jest głównie przedramionami w rytm hawajskiej muzyki. Ruchy są płynne, miękkie i harmonijne, przepełnione pięknem i ciepłem.

 

To idealny sposób na regenerację ciała po stresującym dniu, wysiłku fizycznym lub jako prezent, by podarować bliskiej osobie niezapomniane przeżycie.

 

Po więcej informacji na temat Lomi Lomi Nui kliknij tutaj

200zł / 90min