Facebook
Masaże| Centrum Redukcji Stresu| Innocence Gniewomirowice
15920
page-template-default,page,page-id-15920,page-child,parent-pageid-18335,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Masaże

Strefa masażu
masaż

Masaż  to idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Szybkie tempo życia, codzienne troski, problemy i ciągłe napięcie psychiczne – wszystko to sprawia, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. Masaż dobrany do indywidualnych preferencji zniweluje obolałe i napięte mięśnie, a także będzie prawdziwą przyjemnością dla ciała i dla ducha.

Masaż twarzy / pleców (do wyboru)

 

Masaż twarzy – dotlenia skórę, dzięki czemu staje się promienna. Koloryt i ukrwienie skóry poprawione, przez pobudzenie krążenia krwi i limfy. Można zauważyć, zmniejszenie obrzęków i napięć wokół oczu i na twarzy.

Masaż pleców – polega na ucisku tkanek, który wywołuje miejscowe i ogólne reakcje organizmu. Mechaniczne oddziaływanie na ciało powoduje powstawanie ciepła i rozszerzanie się naczyń krwionośnych. Dzięki czemu zmniejsza napięcia mięśniowe, poprawia ukrwienie mięśni i zaopatruje je w tlen i substancje odżywcze.

 

80zł / 30min

Masaż klasyczny / relaksujący

 

Celem masażu relaksacyjnego, zgodnie z nazwą, jest uspokojenie organizmu oraz wprowadzenie go w stan relaksu. To doskonała forma terapii niemal dla każdego – pozwalająca m.in.:

  • zredukować napięcie mięśniowo – nerwowe,
  • zrelaksować umysł,
  • uzyskać uczucie pełnego odprężenia i zmniejszyć poziom stresu.

Masaż relaksacyjny zatem sprawdza się zatem zarówno w stanach zmęczenia fizycznego – na przykład po długotrwałym wysiłku sportowym, jak i zmęczenia umysłowego – po ciężkim dniu w pracy, czy doświadczeniu stresującej sytuacji. Jest to bardzo delikatny zabieg, prowadzony w spokojnej, wyciszającej atmosferze, która pozwala pacjentowi oderwać się od problemów i rozluźnić się w pełni.

 


150zł / 60min
190zł / 90min

Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi

 

To niezwykle przyjemny i doskonale relaksujący masaż z wykorzystaniem rozgrzanych kamieni bazaltowych.  Masaż ten odpręża, wycisza i regeneruje, a przede wszystkim likwiduje stres, rozluźnia napięte mięśnie i łagodzi ból. Znakomicie regeneruje po wysiłku. Ma zbawienny wpływ na skórę – pomaga zmniejszyć cellulit, poprawia jędrność i elastyczność. Przyśpiesza krążenie krwi i limfy, dzięki czemu skóra zostaje lepiej dotleniona i odżywiona, a organizm oczyszcza się z toksyn i produktów przemiany materii.

 

250zł / 90min

Masaż kijami bambusowymi

 

Jest masażem pobudzającym tkanki głębokie. Wykonywany za pomocą specjalnego kija bambusowego, działa relaksacyjnie oraz leczniczo. Przynosi ukojenie i pełne odprężenie, a przy tym wspiera prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Masaż ten wykazuje dobroczynny wpływ na umysł i ciało. Pocieranie i rolowanie po skórze prowadzi do wytworzenia potencjału energetycznego, dającego potężny zastrzyk energii.⁣

 

170zł / 60min

Masaż Slow touch

 

Ma na celu wyciszyć, uspokoić i skupić osobę masowaną na byciu „tu i teraz”. Harmonijny, powolny a zarazem konkretny dotyk dostarcza unikatowych doznań. Towarzyszy mu muzyka o częstotliwości 432 Hz, która organizmowi przekazuje informacje: „Jest dobrze – możesz się odprężyć”. Pod jej wpływem obniża się ciśnienie krwi, oddech staje się spokojniejszy, a mięśnie rozluźnione. Odpowiedni i przemyślany dobór wszystkich elementów masażu powoduje, że przenosi on w najgłębszy wymiar relaksu.

 

200zł / 90min

Zabieg pielęgnacyjny na dłonie i stopy

 

Zabieg ten sprawi, że skóra stanie się gładka, odżywiona, nawilżona i elastyczna. Poprzez wykorzystanie składników takich jak krzemionka i drobno zmielone pestki moreli, zapewnia naturalne złuszczanie, na skutek czego skóra będzie doskonale wygładzona, pozbawiona zanieczyszczeń i przygotowana na wchłanianie substancji aktywnych i pozostaje piękna każdego dnia.

 

160zł / 60min