Facebook
Modeling Bloomea w Innocence Wellness & Spa Gniewomirowice
15943
page-template-default,page,page-id-15943,page-child,parent-pageid-18335,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
Bloomea - twarz, ciało, dłonie
bloomea

Bloomea to innowacyjny zabieg pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu o spektakularnym działaniu w zakresie odmładzania cery.

Zabieg jest polecamy do pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu w celu kompleksowego odmłodzenia skóry: wymodelowania owalu twarzy, zredukowania zmarszczek, blizn lub przebarwień, zagęszczenia skóry oraz jej bardzo mocnego nawilżenia i dotlenienia.

 

Zabieg można bezpiecznie wykonywać na każdego rodzaju skórze, w tym mocno przesuszonej, bardzo cienkiej lub naczyniowej. Można go również łączyć z kwasami, falą radiową czy laseroterapią.

 

Zabiegi aparatem Bloomea® mogą być wykonywane przez cały rok!

TRIO M.M.L.

 

Modeling skóry za pomocą urządzenia Bloomea® to zabieg bazujący na trzech podstawowych działaniach ukrytych pod skrótem „TRIO M.M.L.”. Bloomea® daje możliwość przeprowadzenia perfekcyjnych liftów twarzy, w tym okolic oka – możliwość pracy na powiece górnej i dolnej.

Makroeksfoliacja

 

•  Pierwsze „M” z TRIO

 

bloomea-makroeksfoliacja

 

Na początku każdego zabiegu bezpośrednio na Twoich oczach otwierany zostaje tip złuszczający (dostosowany do rodzaju zabiegu i potrzeb skóry), a następnie montowany w głowicy zabiegowej.

 

Dzięki zróżnicowanemu ziarnicowaniu oraz różnym technikom operowania głowicą, można przeprowadzić makroeksfoliację na dowolnym poziomie: od delikatnego peelingu począwszy, a na efekcie resurfacingu laserowego skończywszy.

 

Oczyszczona z warstwy rogowej skóra jest gotowa do przyjęcia bogatego w składniki aktywne koktajlu Bloomea®

Mikrowibracja

 

•  Drugie „M” z TRIO

 

bloomea-mikrowibracja

 

W drugim etapie zabiegu tip złuszczający w głowicy urządzenia zostaje zastąpiony tipem do wewnątrz-tkankowej aplikacji preparatu odżywczego. Jest to kremowy koktajl Bloomea®, bogaty w cenne składniki aktywne: kwas hialuronowy, elastynę i kolagen. Kilka jego kropel nakłada się na skórę pacjenta, a następnie rozprowadza głowicą, wprowadzoną w drgania oscylacyjne o wysokiej częstotliwości.

 

Mikrodrgania delikatnie stymulują skórę do pracy, co sprzyja otwieraniu się kanalików pozwalających dotrzeć z substancjami odżywczymi nawet do poziomu skóry właściwej. Jednocześnie urządzenie emituje wiązkę światła, inicjując trzecią fazę zabiegu – luminoterapię.

Luminoterapia

 

• Pora na trzecie „L” z TRIO

 

bloomea-luminoterapia

 

Jednoczesne oddziaływanie światła w bliskiej podczerwieni (633nm) pozwala dopełnić terapię w technologii TRIO M.L.L. Udowodniono, że fala o tej długości skutecznie dociera do warstwy kolagenowej skóry, gdzie dynamicznie przyspiesza jej regenerację. Dzięki luminoterapii odbudowują się łańcuchy kolagenowe, następuje namnażanie elastyny i fibroblastów.

 

Zabieg jest całkowicie bezbolesny. W przypadku zabiegów leczniczych, czy też mających dać efekt resurfacingu laserowego zaleca się na koniec zastosowanie maski biocellulozowej bogatej w kwas hialuronowy, aloes i elastynę.

Efektem zabiegu jest bardziej napięta, ujędrniona i wygładzona skóra. Dzięki jej silnemu nawilżeniu i dotlenieniu poprawia się koloryt i struktura skóry.

 

Serią kilku zabiegów aparatem Bloomea® można wymodelować owal twarzy oraz trwale odmłodzić skórę dzięki regeneracji kolagenu i elastyny. Potwierdzają to badania porównawcze przeprowadzone przed kuracją oraz po serii czterech zabiegów. Wykazały one namnożenie elastyny aż o 20% w stosunku do fazy wyjściowej, co jest efektem porównywalnym do zabiegów resurfacingu laserowego.

 

Jednocześnie zaobserwowano znaczne wygładzenie wierzchniej (rogowej) warstwy skóry, dzięki czemu jest ona bardziej miękka w dotyku, promienna i zdecydowanie rozjaśniona.

Sprawdź aktualne ceny klikając poniżej.