Facebook
Rytuały SPA | Innocence Wellness & Spa Gniewomirowice
19944
page-template-default,page,page-id-19944,page-child,parent-pageid-18335,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Rytuały SPA

Podróże dookoła świata
podróże dookoła świata

Zapraszamy do odkrywania dobrodziejstw naturalnych składników zaczerpniętych z dalekich wypraw. Podczas pielęgnacyjnych rytuałów poznasz peelingi, maski do ciała oraz wyjątkowe masaże. Ciesz się bogactwem aktywnych składników, zmysłowymi zapachami i wyjątkowymi konsystencjami produktów.

PARMA – Tranquillity rytuał aromaterapeutyczny na twarz i ciało

 

Unikalny masaż z elementami aromaterapii przeznaczony do stymulacji głębokich tkanek
oraz wykorzystujący techniki relaksacji, rozluźniający spięte mięśnie i uwalniający
napięcia w celu uzyskania dobrego samopoczucia. Idealny dla skóry suchej i zmęczonej. Po
zabiegu pozostaje dobrze odżywiona na twarzy i na ciele.

 

270zł / 90min

MEKSYK – Czekoladowy rytuał otulający z peelingiem, masażem i maską

 

Masaż gorącą czekoladą to otulający i rozgrzewający zabieg na ciało, który głęboko zrelaksuje i odpręży. Cenne właściwości ziaren kakaowca odżywią i zregenerują zmęczoną skórę, a także poprawią mikrokrążenie. Połączenie masażu z peelingiem delikatnie złuszczy martwy naskórek, co przyspieszy wchłanianie składników aktywnych maski czekoladowej.

 

260zł / 120min

HAWAJE – Masaż Lomi Lomi Nui

 

Wywodzi się z wysp hawajskich. To masaż mający charakter holistycznego rytuału jednoczącego umysł i ciało. Daje poczucie niezwykłej błogości, łagodzi niepokój, pozwala skupiać się na tym, co pozytywne. Rozgrzewa mięśnie, zmniejszając ich napięcie. Poprawia ruchomość stawów, przynosi ulgę w różnego rodzaju bólach.
Lomi Lomi Nui to masaż twarzy i całego ciała z wyłączeniem stref intymnych, które są przykryte ręcznikiem. Wykonywany jest głównie przedramionami w rytm hawajskiej muzyki. Ruchy są płynne, miękkie i harmonijne, przepełnione pięknem i ciepłem.

 

250zł / 90min

HIMALAJE – Masaż gorącymi kostkami soli himalajskiej z peelingiem

 

Unikalny rytuał ciała zapewniający całkowitą odnowę organizmu. Intensywnie stymuluje metabolizm, oczyszcza organizm i poprawia krążenie krwi. Relaksacyjny masaż kamieniami z soli himalajskiej eliminuje toksyny i regeneruje skórę. Efektem jest natychmiastowe uczucie lekkości, świeżości i rozluźnienia mięśni. Peeling złuszczy i zregeneruje skórę, dzięki czemu będzie gładka i sprężysta.

 

250zł / 90min

SKANDYNAWIA – Rytuał anti-aging

 

Zamknij oczy i pozwól swojemu ciału odbyć otulającą i regenerującą podróż w głąb Morza Bałtyckiego. Odkryj zalety bursztynu (peeling) – szlachetnego kamienia o leczniczych właściwościach, algi polarnej (maska) – jej innowanyjnego działania przeciwstarzeniowego oraz prozdrowotnych roślin tj.: Różeniec górski oraz Rokitnik (masaż) – relaksują i regenerują. Twoje ciało będzie w pełni odmłodzone, odżywione i otulone zmysłowym zapachem.

 

350zł / 120min

SYCYLIA – Rytuał oczyszczająco-regenerujący

 

Odkrywamy krainę wulkanów na słonecznej włoskiej wyspie. Na własnej skórze odczuj terapeutyczne działanie wód termalnych z sycylijskiej Sclafani Bagni oraz proszku z wulkanicznej lawy Etny (peeling). Maska z pyłem wulkanicznym odżywi i przywróci miękkość. Podczas masażu zachwycimy Cię zapachem owoców cytrusowych i dostarczymy witamin z olejków eterycznych. Zapewnij sobie doskonałą regenerację!

 

350zł / 120min