Facebook
Sesja Bars akupresura | Innocence Wellness & Spa Legnica
15832
page-template-default,page,page-id-15832,page-child,parent-pageid-18335,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Sesja Bars

Sesja Bars
sesja bars

Jest to rodzaj terapii manualnej – delikatnej akupresury, podczas której następuje pobudzenie energetyczne odpowiednich punktów na głowie. Podczas sesji Bars* bez wysiłku osiągamy stan umysłu, w którym jedynie sporadycznie znajdujemy się podczas głębokiej medytacji.

 

Na głowie znajdują się 32 energetyczne punkty Bars, w których gromadzą się elektromagnetyczne naładowania, powstające i utrwalane pod wpływem przekonań i mentalności. Odpowiedni dotyk owych punktów umożliwia umysłowi oczyszczenie się z niepotrzebnych i ciążących wzorców.

 

Terapia ta wpływa pozytywnie przede wszystkim na samopoczucie i przekonanie o własnych możliwościach. Pomaga wyjść z dołków i problemów, podjąć ważne decyzje, zmienić to, co wymagało zmiany (często od dawna). Bars łagodzi lęki oraz bezsenność. Stajemy się mniej reaktywni w sytuacjach, którym do tej pory pozwalaliśmy wyprowadzić nas z równowagi.

Często zadawane pytania na temat Bars pod tym linkiem.

140 zł/ ok 60 min