Facebook
Nowości: Podróż w głąb siebie
20204
page-template-default,page,page-id-20204,page-child,parent-pageid-19916,bridge-core-1.0.6,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
"Podróż w głąb siebie" to autorski masaż z medytacją prowadzoną
podroz w glab siebie 2

Podróż w głąb siebie to niepowtarzalna forma masażu, która łączy w sobie terapeutyczną podróż zarówno w głąb ciała jak i ducha.

Czym jest masaż Podróż w głąb siebie?

„Podróż w głąb siebie” to najnowsza propozycja masażu połączonego z medytacją, której autorką jest nasza terapeutka Paulina Machaj.

 

Celem tego zabiegu jest nakierowanie uwagi pacjenta na prawidłowy oddech, wyrównany rytm bicia serca oraz subtelne bodźce zmysłowe, doświadczane podczas prowadzonej w międzyczasie medytacji. Poprzez wprowadzenie pacjenta w stan głębokiej relaksacji, masaż Slow Touch łagodzi zestresowane i pospinane mięśnie, usuwa uczucie przemęczenia, zakotwicza w „tu i teraz”, przez co uświadamia pacjentowi wagę potrzeb cielesnych i duchowych.

 

Dla każdego podróż w głąb siebie będzie wyjątkowym doznaniem, tak cielesnym jak i duchowych, bez ryzyka pogubienia się w nieznanych rejonach. Wieloletnie doświadczenie zawodowe Pauliny zagwarantuje niezapomniane doznania i konkretne efekty terapeutyczne, które mogą się różnicować w zależności od osobistego zaangażowania każdego pacjenta. Warto wybrać się w rejony niby nam znane, w których jest jeszcze tak wiele do odkrycia.

Chcesz wykupić powyższą ofertę w formie Bonu podarunkowego? Skontaktuj się z nami lub zapoznaj się z instrukcją.

💚