Facebook
Zespół Specjalistów Innocence Wellness & Spa Gniewomirowice
18015
page-template-default,page,page-id-18015,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Poznaj Nas bliżej…

Edyta i Andrzej Senyszynowie właściciele Innocence

Przygotowaliśmy to miejsce dla Ciebie, gdzie w wyjątkowej i kameralnej atmosferze uwolnisz ciało od stresu, poprawisz swój wygląd i zadbasz o zdrowie. Przyjdź i poddaj się chwili, niech ona trwa choćby tylko moment, a może godzinę, dwie… Bądź sobą, bądź otwarty, bądź wypoczęty!

 

Zaufaliśmy kosmetyce holistycznej. Zaprosiliśmy do współpracy specjalistów z zakresu pielęgnacji twarzy, ciała, pasjonatów Jogi, ekspertów od sauny i wybitnych terapeutów, wszystko po to, aby stworzyć miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie i poczuje się dobrze… Pozwól sobie poczuć się dobrze. Zapraszamy.

 

Edyta i Andrzej Senyszynowie

Zespół

 

Steve Jobs powiedział: „Praca wypełnia wielką część Twojego życia, a jedynym sposobem, żeby być naprawdę zadowolonym, jest robić to co uważasz za świetną robotę. Jedynym sposobem, żeby robić świetną robotę, jest kochać to, co robisz.”* Zdecydowanie możemy powiedzieć, że kochamy to co robimy.

 

*por. Steve Jobs Cytaty

Paulina Machaj

Terapeuta / masażysta

Z wykształcenia jestem fizjoterapeutką, ale swoją pasję i zawodową drogę odnalazłam w tej metodzie fizjoterapii, która dotykiem niesie ulgę ciału i duszy.

Praca masażystki daje mi dużo radości zwłaszcza, gdy swoim zaangażowaniem udaje mi się wzbudzić uśmiech i radość. Regularnie uczestniczę w szkoleniach podnoszących moje kwalifikacje zawodowe.

W Innocence Spa wykonuję głównie masaże i rytuały oraz refleksoterapię stóp, hawajski masaz Lomi Lomi Nui i terapię Bars. Prowadzę również zajęcia gimnastyki słowiańskiej. Zdecydowanie kocham to, co robię!

Prywatnie jestem żoną i mamą Julki, z którą uwielbiam wędrować po górach. Kocham książki, bo kto czyta ten żyje podwójnie. Cechuje mnie empatia oraz chęć dzielenia się pozytywną energią!

Kamila Herman

Terapeuta / masażysta

Absolwentka szkoły masażu, podologii. studiów pedagogicznych. Pasjonatka zagadnień związanych z uzdrawianiem, aromaterapią, przepływem energetycznym, ziołolecznictwem, olejoterapią. Każda inna forma, potrafiąca poprawić stan zdrowia, czy wprowadzenia w stan relaksacji jest w centrum jej zainteresowań.

Fascynatka technik Dalekiego Wschodu, na swoim koncie ma zakończoną terapię ogniem Huo Liao. Nieustannie poszukuje, rozwija się i uczy. Droga samorozwoju jest bowiem jej jednym z mott życiowych.

Dziewczyna o szczególnie ciepłych dłoniach zaprasza do Innocence każdego, kto przemarzł pod płaszczem codzienności, każdego kto potrzebuje relaksu czy chwili wytchnienia i zapomnienia.

 

Justyna Szpanek

Recepcjonistka

Posiadam bogate doświadczenie w dziale obsługi klienta. Mam za sobą szkolenia jak pracować z klientem, m.in „Mistrz recepcji” prowadzony przez Martę Fiłoń – trenera biznesu spa & beauty. Doskonale odnajduje się w pracy, w której otwartość na potrzeby drugiej osoby jest priorytetem. Zawodowo zajmuję się wizażem/sztuką makijażu.

Prywatnie moją pasją jest DIY – Zrób to sam, moda i uroda, jak również aranżacja wnętrz. W tym kierunku ukończyłam roczną szkołę dekorowania wnętrz z wynikiem celującym. Lubię ładne, estetyczne, nowoczesne wnętrza, lecz ze smakiem domowego ciepła.

Poza pracą i pasją makijażu lubię dobry film, dobry obiad i ciepły koc… Oczywiście nie zapominając o rodzinie i znajomych. Jestem typem domatora, choć staram się nad tym pracować.

Choć jesteśmy młodą firmą, to już zdążyliśmy dać się poznać z jak najlepszej strony. Zobacz co sądzą o nas ci, którzy nas odwiedzili Fotorelacja Pauliny Czepielewicz