Facebook
O Nas
18015
page-template-default,page,page-id-18015,bridge-core-1.0.6,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Poznaj Nas bliżej…

Edyta i Andrzej Senyszynowie właściciele Innocence

Przygotowaliśmy to miejsce dla Ciebie, gdzie w wyjątkowej i kameralnej atmosferze uwolnisz ciało od stresu, poprawisz swój wygląd i zadbasz o zdrowie. Przyjdź i poddaj się chwili, niech ona trwa choćby tylko moment, a może godzinę, dwie… Bądź sobą, bądź otwarty, bądź wypoczęty!

 

Zaufaliśmy kosmetyce holistycznej. Zaprosiliśmy do współpracy specjalistów z zakresu pielęgnacji twarzy, ciała, pasjonatów Jogi, ekspertów od sauny i wybitnych terapeutów, wszystko po to, aby stworzyć miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie i poczuje się dobrze… Pozwól sobie poczuć się dobrze. Zapraszamy.

 

Edyta i Andrzej Senyszynowie

Zespół Innocence

paulina_machaj

Paulina Machaj

Terapeuta / masażysta

Z wykształcenia jestem fizjoterapeutką, ale swoją pasję i zawodową drogę odnalazłam w tej metodzie fizjoterapii, która dotykiem niesie ulgę ciału i duszy. Praca masażystki daje mi dużo radości zwłaszcza, gdy swoim zaangażowaniem udaje mi się wzbudzić uśmiech i radość. Regularnie uczestniczę w szkoleniach podnoszących moje kwalifikacje zawodowe.

 

W Innocence Spa wykonuję głównie masaże i rytuały oraz refleksoterapię stóp, hawajski masaz Lomi Lomi Nui i terapię Bars. Prowadzę również zajęcia gimnastyki słowiańskiej. Zdecydowanie kocham to, co robię! Prywatnie jestem żoną i mamą Julki, z którą uwielbiam wędrować po górach. Kocham książki, bo kto czyta ten żyje podwójnie. Cechuje mnie empatia oraz chęć dzielenia się pozytywną energią!

Choć jesteśmy młodą firmą, to już zdążyliśmy dać się poznać z jak najlepszej strony. Zobacz co sądzą o nas ci, którzy nas odwiedzili Fotorelacja Pauliny Czepielewicz