Facebook
OTULAJĄCY DOTYK
21417
page-template-default,page,page-id-21417,page-child,parent-pageid-18233,bridge-core-1.0.6,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
otulający dotyk dawnych technik leczniczych
otulajacy dotyk

Pakiet „Otulający dotyk” został zainspirowany dawnymi leczniczymi rytuałami z wykorzystaniem soli himalajskiej. Opiera się na kojącej i zdrowotnej mocy dotyku, którym otula całe ciało od stóp do głów. Wzbogacony o elementy aromaterapii, ciepła i właściwości soli himalajskiej wspiera organizm w trakcie zmęczenia psychofizycznego przenosząc w wymiar niezapomnianego relaksu.

W cenie pakietu:

 

♥ Dwuetapowy masaż na bazie ciepłych kostek soli himalajskiej

 

Pierwszym etapem jest masaż rozgrzanymi kostkami solnymi, które powoli oddają ciepło, łagodząc bóle mięśniowe i stawowe oraz pobudzają proces detoksykacji organizmu. W drugim etapie wykonany jest masaż manualny dostosowany do indywidualnych potrzeb na bazie pielęgnującego oleju z oliwek i morwy.

 

♥ Masaż twarzy „brzoswiniowe otulenie”

 

Masaż, który dzięki słodkiemu aromatowi koi zmysły. Olejek brzoskwiniowy ma aksamitną i lekką konsystencję. Łagodzi uczucie obrzęku, odżywia i ujędrnia skórę twarzy.

 

♥ Masaż „lekkie stopy”

 

Masaż stóp rozpoczyna się ciepłym kompresem, który rozluźnia skumulowane napięcia i blokady. Dzięki zastosowaniu rozmaitych technik przynosi ulgę zmęczonym stopom, łagodzi obrzęki, usuwa złogi i toksyny.

 

 

Cena: 350zł (1 osoba)/2h

Chcesz wykupić powyższą ofertę w formie Bonu podarunkowego? Skontaktuj się z nami lub zapoznaj się z instrukcją.

💚