Facebook
Nowości: Pełnia harmonii
15934
page-template-default,page,page-id-15934,page-child,parent-pageid-19916,bridge-core-1.0.6,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
Masaż "Pełnia harmonii" oznacza pełnię energii
pelnia harmonii 2

Czym jest masaż Pełnia harmonii?

Zgodnie z holistycznym podejściem do tematu pielęgnacji ciała, możemy śmiało powiedzieć, że energia płynie absolutnie we wszystkim i wszystko otacza. Aby poczuć się zdrowym i energicznym, a także sprawnym fizycznie, emocjonalnie i duchowo, należy szczególnie zadbać o równowagę energetyczną.

 

Naturalną tendencją ludzkiego ciała jest zachowanie energii w stanie równowagi. Niestety nie zawsze jest to możliwe a ciało nierzadko napotyka na wiele przeszkód w osiągnięciu balansu energetycznego. Wiele czynników takich jak negatywne myśli, lekceważenie własnych potrzeb czy nieodpowiednia dieta oraz stres przyczyniają się do tworzenia bolesnych blokad w różnych częściach ciała.

 

„Pełnia harmonii” to masaż relaksujący, który jest dopasowany do indywidualnych potrzeb pacjenta. Dzięki zastosowaniu technik terapii Reiki zabieg ten harmonizuje i balansuje poziom energii. W subtelny sposób poprzez ręce terapeuty dociera ona tam, gdzie jest najbardziej potrzebna, wspierając organizm w procesie oczyszczenia, regulacji energetycznej i samouzdrowienia.

Chcesz wykupić powyższą ofertę w formie Bonu podarunkowego? Skontaktuj się z nami lub zapoznaj się z instrukcją.

💚