Facebook
PAKIETY SPA szyte na miarę| Innocence Wellness & Spa Legnica
18233
page-template-default,page,page-id-18233,page-parent,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

PAKIETY

Twój czas w Innocence spa to czas szyty na miarę

Witaj!

 

Trafiłaś/eś tu nie bez przypadek! Chcesz podarować sobie czas w SPA lub wykupić pobyt dla siebie!? Pobyt w Innocence Spa to gwarancja odpoczynku w kameralnych i komfortowych warunkach. Oferta obejmuje to, na co sam/a się zdecydujesz! To również doskonały pomysł na prezent.

 

W naszej ofercie znajdują się różne kombinacje zabiegów połączonych w pakiety z korzystnym upustem cenowym. Proponujemy również możliwość stworzenia indywidualnych pakietów, doskonałych na imprezy firmowe czy okolicznościowe według Państwa potrzeb i oczekiwań. Rocznica ślubu a może urodziny? Prezent pod choinkę lub po prostu czas tylko dla siebie?

 

Sam/a stwórz okazję do relaksu i odpoczynku w Innocence SPA, bo niezależnie od tego z jakiej okazji, to z pewnością sprawimy, że wyjdziecie stąd wypoczęci i pełni nowej energii do działania!

Cena: adekwatna do wybranych pozycji a Czas w zależności od wybranych usług

Jeśli chcesz wykupić gotową bądź indywidualną ofertę w formie Bonu podarunkowego, to skontaktuj się z nami lub zapoznaj się z instrukcją.

Spa dla Kobiet w ciąży
Pakiet Dzień z Siostrą dostępna w Innocence Wellness & Spa Legnica.
Męska Rzecz
Kid's Spa
Romantycznie we dwoje