Facebook
SEKRET OCEANU
21408
page-template-default,page,page-id-21408,page-child,parent-pageid-18233,bridge-core-1.0.6,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
Sekret oceanu to bogactwo oceanicznych głębin
sekret oceanu-1

Nasz autorski pakiet zabiegów w formie rytuału, oparty na kosmetykach francuskiej marki Thalion, których składniki aktywne pochodzą z bogactw oceanicznych głębin. Płynnie łączy w sobie techniki relaksacyjne z terapeutycznym działaniem magnezu.

W cenie pakietu:

 

♥ Peeling pleców z ciepłym magnezowym okładem

 

Peeling na bazie soli morskiej i oleju kokosowego oczyszcza naskórek oraz pobudza krążenie krwi. Na tak przygotowaną skórę pleców nakładana jest rozgrzewająca błotna maska.

 

♥ Nawilżająca pielęgnacja twarzy z masażem

 

Rozpoczyna się aktywnym oczyszczeniem naskórka maską z aktywnym węglem, skałą wulkaniczną oraz glinką. Następnym etapem jest energetyzujący masaż twarzy kremem na bazie alg i mineralizującym serum oraz indywidualanie dobrana pielęgnacja końcowa.

 

♥ Rewitalizujący masaż ciała

 

Masaż całego ciała wykonany przy użyciu jedwabistej emulsji z morskimi ekstraktami. Wyrównuje ubytki wilgoci, pozostawia skórę gładką i miękką w dotyku.

 

Chcesz wykupić powyższą ofertę w formie Bonu podarunkowego? Skontaktuj się z nami lub zapoznaj się z instrukcją.

💚