Facebook
INNOCENCE TIME | Innocence Spa | Gniewomirowice
20247
page-template-default,page,page-id-20247,page-child,parent-pageid-18233,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
Postaw na to, co dobre dla ciała i duszy
innocence-time

INNOCENCE TIME to trzy-etapowy, głęboko odprężający i relaksujący całe ciało nowy rytuał holistyczny

Nasz autorski pakiet zabiegów, który został stworzony po to, aby zaspokoić potrzeby na płaszczyźnie pielęgnacji, zdrowia i odpoczynku… To ważne aspekty, które połączone ze sobą gwarantują spokój, ukojenie i regenerację. Bądź wdzięczna/wdzięczny za to, co dla siebie w tym momencie robisz… Zasługujesz na to!

W cenie pakietu:

 

♥ Slow Touch

 

To nasz firmowy masaż, któremu towarzyszy delikatny, spokojny, a zarazem konkretny dotyk. Przeniesiemy Twoje ciało i umysł w inny wymiar relaksu.

 

♥ Refleksoterapia stóp

 

Na naszych stopach znajdują się receptory, które odpowiadają wszystkim narządom wewnętrznym. Ich stymulowanie działa m.in. detoksykująco, przeciwbólowo i profilaktycznie. Nasz organizm ma zdolności do samoregeneracji.

 

♥ Kobido

 

To japoński masaż twarzy – jedna z najstarszych technik na świecie, która pielęgnuje naturalną urodę. Wygładza zmarszczki, fałdy i bruzdy na skórze oraz poprawia owal. Odpręża mięśnie twarzy, szyi, dekoltu i karku. Zmniejsza worki oraz obrzęki pod oczami. Piękno jest odzwierciedleniem ogólnego stanu organizmu.

Efekty:

  • odcięcie myśli
  • skupienie się na “tu i teraz”
  • poprawa nastroju
  • pełne odprężenie

Chcemy Wam przekazać, że wszystko co potrzebujecie jest na wyciągnięcie ręki w Naszym Centrum Redukcji Stresu i Day Spa z dala od zgiełku miasta, ale #bliżejniżmyślisz !

Cena: 530 zł (1 osoba)
Czas: 3,5h

Chcesz wykupić powyższą ofertę w formie Bonu podarunkowego? Skontaktuj się z nami lub zapoznaj się z instrukcją.

💚